Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Звірівник зоологічних баз 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією звірівника зоологічних баз 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову приміщень для утримання різних видів тварин та птиці; види і способи профілактики найпоширеніших захворювань тварин та птиці; норми годівлі; основи дезінфекції; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи із санітарно-ветеринарного догляду за тваринами та птицею під керівництвом дресирувальника. Визначає придатність фуражу. Готує корми тваринам та птиці. Підготовляє тварин та птицю до знімання. Визначає за зовнішнім виглядом стан здоров'я тварин та птиці. Проводить дезінфекцію приміщень. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.