Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Звірівник зоологічних баз 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні положення з техніки догляду за тваринами та птицею; умови і правила годівлі; правила транспортування тварин і птиці; правила і норми охорони праці, виробичої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з догляду та утримання тварин (свійських, диких) і птиці під керівництвом звірівника вищої кваліфікації: прибирає приміщення, ремонтує клітки і виконує всі технічні роботи. Допомагає готувати корм та бере участь у годівлі тварин і птиці. Додержується правил безпеки переведення тварин у стаціонарні приміщення і вольєри. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.