Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор пробовідбірної установки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну, водяну, пневматичну та електричну схему установки; будову та принцип роботи, правила регулювання механізмами пробовідбірної установки; правила та вимоги до відбирання проб буряку; причини несправностей устаткування і способи їх усунення; основи електротехніки та слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Відбирає проби буряку механізованим способом з автомашин і залізничних вагонів для визначення ступеня фактичної забрудненості. Обслуговує основні та допоміжні механізми технологічної установки. Стежить за правильністю установлення автомашин і залізничних вагонів з буряком для відбирання проб. Усуває несправності в роботі устаткування.