Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Машиніст млинів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста млинів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес сухого та мокрого помелу; будову, призначення устаткування та контрольно-вимірювальних приладів; фізико-хімічні властивості продуктів, які переробляються; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес сухого або мокрого помелу хімікатів та мінеральної сировини, напівпродуктів, продуктів на млинових агрегатах різних систем: молоткових, кульових, кільцевих, дискових, роликомаятникових, вальцьових, стержневих, трубчастих або колоїдних з дробленням, сепарацією, розсіванням, змішуванням або веде процес помелу на спеціальних млинах вибухо- та вогненебезпечних продуктів, отрутохімікатів, ультрамарину, керамічних барвників, колоїдно-графітових препаратів під керівництвом машиніста млинів вищої кваліфікації. Контролює роботу розмельних агрегатів та гарнітур, завантаження матеріалів, ступінь та якість помелу, навантаження моторів. Пускає та зупиняє агрегати, складає шихту (суміш) за заданою рецептурою. Визначає, запобігає причинам відхилень від норм технологічного режиму та усуває їх. Виявляє та усуває несправності у роботі устаткування. Маркує та веде облік готового продукту. Приймає устаткування з ремонту. У разі потреби зважує та закупорює розмелений продукт.