Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Машиніст млинів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією машиніста млинів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес сухого та мокрого помелу; будову, призначення устаткування та контрольно-вимірювальних приладів; фізико-хімічні властивості продуктів, що переробляються; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес помелу в спеціальних машинах вибухо- та вогненебезпечних продуктів, отрутохімікатів, ультрамарину, керамічних барвників, колоїдно-графітових препаратів. Веде процес відділення суспензованих речовин на класифікаторах шламу з подальшим транспортуванням та поверненням у виробництво; веде процес сухого та мокрого помелу хімічної та мінеральної сировини, напівпродуктів та продуктів на млинових агрегатах різних систем з одночасним керівництвом машиністами млинів нижчої кваліфікації.