Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач води 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну інструкцію з підготування гарячої води для обслуговуваної дільниці; засоби та способи зм'якшення і очищення води; схеми парових та водяних магістралей; розміщення запірної та регулювальної арматури, контрольно-вимірювальних приладів та правила користування ними; графік подавання гарячої води на виробничі дільниці; принцип роботи водяних фільтрів; правила та терміни санітарного оброблення баків, устаткування та приміщень.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес оброблення та приготування води технологічного призначення для виробництва пива. Наповнює баки холодною водою, пускає пару, фільтрує, зм'якшує та нагріває воду в баках до необхідної температури. Регулює рівень та температуру води в баках за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Подає гарячу воду у виробництво. Розбирає, миє та складає фільтри. Очищає від накипу, дезінфікує і миє баки, змійовики та інше устаткування. Прибирає та проводить санітарне оброблення приміщення. Стежить за справністю теплоізоляції баків та магістралей.