Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оброблювач відходів виноробства 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача відходів виноробства 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес оброблення відходів виноробства та методи видобування з них винно-кислого вапна, спирту, дріжджів; основні фізико-хімічні властивості відходів і продуктів їх переробки; правила роботи з концентрованими кислотами та лугами; будову і правила експлуатації устаткування й комунікацій; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; правила ведення обліку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес видобування із відходів виноробства винно-кислого вапна, спирту, дріжджів, виноградного насіння, кормового борошна та інших продуктів. Завантажує за допомогою насосів, самопливом та іншими способами сировину й проміжні продукти в нейтралізатори та декантатори. Дозує кислоти та луги, обробляє ними сировину і продукти виноробства. Проводить перегонку спирту. Обробляє цукровмісні вичавки без зброджування їх у сховищах із наступним вилученням на спеціальних апаратах цукру, спирту та винно-кислого вапна. Контролює роботу устаткування за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Регулює роботу устаткування і готує його до роботи. Веде облік.