Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Фільтр-пресувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією фільтрпресувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи підналагодження гідравлічних фільтр-пресів; будову контрольно-вимірювальних приладів; прийоми й правила фільтрації та пресування суспензій металів на фільтр-пресах із гідравлічними та механічними затискувачами; назву, сорти та фільтрувальні властивості матеріалів, які застосовує в процесі пресування, норми витрачання їх.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує гідрат закису нікелю та інших суспензій металів відповідно до контрольних специфікацій. Установлює і регулює за приладами режим роботи фільтр-пресів різних конструкцій та шаткувальних машин. Усуває неполадки під час ведення процесу пресування та шаткування гідрату закису нікелю, стежить за процесом шаткування. Підналагоджує устаткування в процесі роботи.