Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Фільтр-пресувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення найважливіших частин та принцип дії фільтр-пресів діафрагмових та масляних насосів високого тиску, агрегатів для подрібнювання відпресованої маси; способи складання та розбирання фільтр-пресів, кріплення та знімання полотен; способи ліквідації витікання суспензії з фільтрпресів; призначення та правила застосування контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує гідрат закису нікелю відповідно до контрольних специфікацій під керівництвом фільтр-пресувальника більш високої кваліфікації. Заміняє рами фільтрпресів. Установлює на рами фільтр-пресів полотна і заміняє їх у міру спрацьовування. Періодично чистить фільтр-преси. Веде процес шаткування гідрату закису нікелю. Веде журнал реєстрації виконання технологічного процесу.