Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Вибивальник рафінадних голів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу на робочому місці; будову, принцип роботи, правила технічної експлуатації формомийних машин, верстатів для обрізання рафінадних голів, стрічкових транспортерів, іншого устаткування; вимоги до якості готової продукції, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вивантажує рафінадні голови, що знаходяться у формах, з сушильних установок та подає їх на виштовхувальні пристрої і машини. Бере участь у виштовхуванні рафінадних голів із форм зі збереженням форми голови. Подає голови до верстатів сухого обрізання, циркулярних пилок або на транспортери. Передає форми на формомийні машини. Бере участь у обрізанні ніздрюватої частини спідків рафінадних голів до встановленого розміру. Передає обрізані голови на сортувальні столи. Обслуговує виштовхувальні пристрої та машини, верстати, формомийні машини, транспортні засоби та інше устаткування.