Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Вибивальник рафінадних голів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вибивальника рафінадних голів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію охолодження, вибивання, обрізання рафінадних голів; будову, принцип роботи, правила технічної експлуатації основного та допоміжного устаткування дільниці; фізико-хімічні властивості цукру; технічні умови на готову продукцію, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде виробничий процес обслуговуваної дільниці, контролює охолодження, вибивання та обрізання рафінадних голів згідно з технологічними інструкціями. Приймає рафінадні голови після охолодження їх у холодильних камерах. Виштовхує голови з форми ручним способом та за допомогою механізмів. Оглядає рафінадні голови та визначає місця обрізання. Обрізає ніздрюваті частини спідків рафінадних голів на верстатах. Сортує голови рафінаду за якістю. Забезпечує безперебійну роботу устаткування дільниці. Запобігає відхиленням від технологічного режиму та усуває несправності в роботі устаткування. Бере участь у налагодженні устаткування. Пускає і зупиняє його.