Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Вибивальник м'якої тари 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією вибивальника м'якої тари 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила роботи на мішковибивальних і тароочищувальних машинах; способи завантаження мішків на транспорт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Очищає мішки та іншу м'яку тару від пилу і інших забруднень на мішковибивальних і тароочищувальних машинах різних систем. Підвозить мішки до машин. Попередньо зачищає вручну забруднені місця. Заправляє машини забрудненими мішками. Контролює якість очищення зовнішнім оглядом. Здає мішки комірнику. Завантажує мішки на транспорт. Запускає і зупиняє машини. Змащує і очищує від бруду машини, фільтри й аспіраційні пристрої.