Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Готувач обмазки 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача обмазки 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову дозаторів, змішувачів різних типів, автоматичних вагів, автоматизованих та механізованих дозувальних ліній; властивості компонентів шихти; вимоги до гранулометричного складу компонентів шихти; правила введення у шихту пластифікуючих добавок та активних компонентів; будову, призначення і правила застосування складного та точного контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує обмазувальну масу для покриття електродів спеціального призначення у змішувачах різного типу. Керує автоматизованими та механізованими дозувальними лініями під час готування сухої шихти для електродів різного призначення. Регулює та налагоджує устаткування автоматизованих та механізованих ліній. Завантажує та розвантажує змішувачі. Визначає готовність обмазувальної маси.