Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач прокатного інструменту 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу калібровки та термічної обробки металу; властивості різних марок сталі; способи виготовлення та обробки вимірювального інструменту та інструменту деформації; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Підбирає, готує, зачищає, ремонтує, робить термообробку інструменту для деформації металу та вимірювання в процесі виготовлення труб, колес і бандажів під керівництвом готувача прокатного інструменту вищої кваліфікації. Видає інструмент. Перевіряє, забезпечує наявність та доставку інструменту до устаткування, що обслуговується. Бере участь в попередньому складанні прокатного інструменту на стендах, підготовці та проведенні перевалок технологічного інструменту.