Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач прокатного інструменту 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією готувача прокатного інструменту 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва бандажів, труб; властивості різних марок сталі; сортамент продукції, що виробляється; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує технологічний вимірювальний інструмент та інструмент для деформації металу і забезпечує ними робочі місця в процесі виготовлення бандажів, труб під керівництвом готувача прокатного інструменту вищої кваліфікації. Підбирає інструмент, видає замовлення на його виготовлення. Перевіряє, розміри та твердість інструменту, визначає придатність інструменту до роботи. Бере участь в підготовці та проведенні перевалок технологічного інструменту. Веде облік витрат, контролює видачу, повернення, збереження прокатного інструменту, забезпечує його необхідний запас.