Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Лакувальник туб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила підналагодження і регулювання обслуговуваного устаткування, фізико-хімічні і технологічні властивості лаку та емалі у межах виконуваної роботи; правила і методи покриття металу лаком та емаллю; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Лакує внутрішню поверхню туб захисним шаром лаку методом розпилення. Накатує емаль на зовнішню поверхню туб, створюючи грунт для нанесення кольорових відбитків. Перевіряє тиск повітря в процесі лакування туб і консистенцію емалі. Контролює процес лакування. Підналагоджує і регулює обслуговуване устаткування. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.