Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Лакувальник проводів та кабелів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією лакувальника проводів та кабелів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову лакувальної шахти та її механізмів; склади та властивості лаків, які ідуть на лакування проводів; технологічні інструкції на лакування проводів; потрібні температурні режими в процесі лакування проводів та кабелів різними лаками; способи налагодження устаткування; будову та принцип дії приладів контролю і контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Лакує проводи та кабелі, які пропускає через лакувальну шахту, лакує обплетення в лакувальній ванні. Заправляє проводи, кабелі та обплетення через лакувальний пристрій, регулює температуру шахти або ванни, стежить за якістю лакування, регулює натягнення проводів, кабелів та обплетення на виході з шахти або ванни. Налагоджує шахти. Міцно з'єднує кінці проводів та кабелів, які лакує.