Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Лакувальник туб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середнє освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією лакувальника туб 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила підналагодження і регулювання обслуговуваного устаткування, фізико-хімічні і технологічні властивості лаку та емалі у межах виконуваної роботи; правила і методи покриття металу лаком та емаллю; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Лакує внутрішню поверхню туб захисним шаром лаку методом розпилення, у разі проведення комплексу робіт з лакування внутрішньої поверхні туб захисним шаром лаку, нанесення грунту, кольорових відбитків на зовнішню поверхню туб і поопераційного сушіння на устаткуванні автоматичної лінії. Накатує емаль на зовнішню поверхню туб, створюючи грунт для нанесення кольорових відбитків. Перевіряє тиск повітря в процесі лакування туб і консистенцію емалі. Контролює процес лакування. Підналагоджує і регулює обслуговуване устаткування. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.