Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Апаратник приготування мильного клею 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес приготування клею; принцип роботи основного і допоміжного устаткування, арматури та комунікацій; правила регулювання технологічного процесу на робочому місці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес приготування клею шляхом розбавлення мильного плаву водою за заданою температурою під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає та завантажує мильний плав у реактор. Подає воду на розбавлення, перемішує. Регулює технологічний процес за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та за результатами аналізів. Передає продукт на наступну технологічну дільницю.