Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Апаратник приготування медичних мас та мазей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією апаратника приготування медичних мас та мазей 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний режим отримання медичних мас та мазей, будову та принцип роботи обладнання, яке застосовується, прийоми його налагодження та обслуговування; фізичні та хімічні властивості сировини, напівфабрикатів та готової продукції; вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес отримання медичних мас та мазей. Готує, дозує та завантажує сировину згідно з заданою рецептурою. Миє та сушить. Обслуговує обладнання, яке застосовується. Регулює процес за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Відбирає проби. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту.