Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Апаратник приготування мильного клею 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника приготування мильного клею 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему процесу; будову основного і допоміжного устаткування, арматури та комунікацій; фізико-хімічні властивості та вимоги до сировини та продукції; суть технологічного процесу; технологічний режим; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес приготування клею шляхом розбавлення мильного плаву водою за заданою температурою. Контролює температуру мильного плаву та охолоджує його. Розраховує кількість води залежно від кількості та потрібної концентрації мильного клею. Контролює рівень рідини в реакторі та ємкостях. Відбирає проби. Обслуговує реактори, шнеки, насоси, ємкості, комунікації та інше устаткування. Здійснює пуск та зупинку устаткування, яке обслуговується. Запобігає несправностям в роботі устаткування та усуває їх. Виконує дрібний ремонт.