Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Розварник силікатної брили 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії автоклавів, що обслуговуються; технологію розварювання силікатної брили; вимоги до силікатної брили та розчину; норми завантаження брили та води в автоклав; порядок зливання готового силікатного розчину; призначення та правила використання контрольно-вимірювальних приладів; правила роботи з вантажопідйомними механізмами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес розварювання калієвої, натрієвої або комбінованої брили під тиском в стаціонарних автоклавах під керівництвом розварника вищої кваліфікації. Промиває брили. Завантажує брили та воду в автоклав. Зливає готовий силікатний розчин. Прибирає робоче місце. Бере участь в ремонті устаткування, що обслуговується, очищує та змащує його.