Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Розварник силікатної брили 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією розварника силікатної брили 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову автоклавів, випарювачів, фільтрів, змішувачів, насосів, що обслуговуються; методи визначення в'язкості та густини готового розчину; правила змішування розчинів різної в'язкості та густини; порядок зливання, зберігання та транспортування готових розчинів; вимоги до якості готового розчину.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес розварювання калієвої, натрієвої або комбінованої брили під тиском в стаціонарних автоклавах. Стежить за температурним режимом та тиском в автоклавах. Фільтрує та випарює розчин до потрібної густини. Змішує розчини рідкого скла з метою доведення суміші до заданих значень густини та в'язкості. Здійснює контроль за густиною та в'язкістю розчинів.