Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Розварник саломасу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: режими і технологію розварювання саломасу; правила приготування розчинів сірчаної кислоти; правила користування сірчаною кислотою і її основні властивості; будову устаткування своєї дільниці; призначення контрольно-вимірювальних приладів, що використовуються в роботі; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес розварювання саломасу в розварних чанах. Готує розчини сірчаної кислоти необхідної концентрації. Завантажує саломас у розварні чани і очищає його. Відокремлює чистий саломас і перекачує його в баки готової продукції. Відбирає проби. Продуває трубопроводи. Обслуговує устаткування і робоче місце.