Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Паяльщик по вініпласту 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні відомості про будову згинального верстату та принцип роботи на ньому; основні відомості про будову полімеризаційних камер на дільниці, яку обслуговує; способи готування поверхні до нанесення кислотостійких покриттів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розкроює вініпластові листи за розміткою. Готує поверхні до нанесення кислотостійких покриттів. Обслуговує полімеризаційні камери та складає деталі під керівництвом паяльщика по вініпласту вищої кваліфікації.

Приклади робіт
Деталі вініпластові - різання за розміткою. Кухлі - виготовлення.