Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Паяльщик пакетів конденсаторів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією паяльщика пакетів конденсаторів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію різних силових конденсаторів; призначення, будову та принцип роботи спеціалізованих паяльних установок; схеми з'єднань секцій пакетів; вплив припоїв на якість паяння та механічну міцність з'єднання; основні закони з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Паяє складені пакети низьковольтних та високовольтних силових конденсаторів зі змішаною схемою з'єднання, з'єднанням у зірку та трикутник. Установлює прокладки між секціями пакета та струмоведучою шиною. Припаює шики. Паяє схеми на спеціалізованих паяльних установках.