Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Моторист теплого промивання котлів паровозів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову котлів паровозів різних систем, пароводяних акумуляторів, фільтрів, насосів електродвигунів; правила ремонту та утримання устаткування в справному стані; технологічний процес теплого промивання котлів паровозів та їх безвогневого заправлення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує насоси та інше устаткування для теплого промивання та безвогневого заправлення котлів паровозів. Робить циркуляційне розхолоджування котлів паровозів. Здійснює тепле промивання та безвогневе заправлення котлів паровозів. Підготовляє теплу воду заданої температури із застосуванням хімікатів для промивання котлів. Подає воду у котли паровозів і здійснює контроль за її рівнем і температурою за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Опресовує котли паровозів під тиском.