Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Аеродромний робітник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією аеродромного робітника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: типи та особливості штучних і природних покриттів льотного поля; технологію ремонту аеродромних покриттів і обробки снігового покриву; основи знань з агротехніки і геодезії; основні дані про конструкцію та правила експлуатації аеродромних механізмів і машин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи з догляду за поверхнею льотного поля та його штучних і ґрунтових покриттів. Проводить поточний ремонт льотного поля та його покриттів. Очищує, прибирає та здійснює профілактичний ремонт аеродромних механізмів і машин. Очищує та перевіряє справність дренажної системи льотного поля.