Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Аеродромний робітник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією аеродромного робітника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: матеріальну частину всіх аеродромних і сільськогосподарських машин, механізмів та агрегатів, застосовуваних під час ремонту аеродромних покриттів і догляду за ними; фізико-механічні властивості всіх типів покриттів злітно-посадкових смуг, основні відомості з метеорології.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує всі види складних робіт з ремонту льотного поля, штучних покриттів злітно-посадкових смуг, рульових доріжок, місць стоянок і перонів. Визначає кількість необхідних матеріалів для ремонтних робіт, складає суміші з матеріалів (бетон, асфальт тощо), що застосовуються під час ремонту покриттів. Очищує злітно-посадкові смуги і рульові доріжки за допомогою відповідних механізмів. Прокладає лоткові траси до водозбірних колодязів за обріями. Використовує та утримує в належному стані та справності застосовувані аеродромні та сільськогосподарські машини.