Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Аеродромний робітник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи за професією аеродромного робітника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: механізми, що застосовуються під час обробки снігового покриву та під час поточного ремонту льотного поля, а також правила поводження з ними; технологічну послідовність виконання нескладних робіт з ремонту аеродромних покриттів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує під керівництвом робітника більш високої кваліфікації роботу з поточного ремонту ґрунтової частини льотного поля, очищення, заливання та виправлення температурних швів, користування нескладними аеродромними механізмами.