Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник потужнострумових конденсатов 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією складальника потужнострумових конденсаторів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи та призначення конденсаторів, які складає; їх основні електричні характеристики; причини несправностей у роботі конденсаторів; правила розбирання, усунення дефектів під час складання конденсаторів після просочування; основи знань з електротехніки у межах роботи, яку виконує.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає просочені виймальні частини потужнострумових конденсаторів, які складає з одного пакета, з корпусом. Підганяє ємності виймальної частини. Паяє відводи та шини. Визначає та усуває дефекти в просочених конденсаторах.