Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник потужнострумових конденсатов 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника потужнострумових конденсаторів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та призначення вузлів та конденсаторів, які складає; призначення, будову та правила експлуатації устаткування, пристроїв та інструменту, які застосовує; склад припоїв та флюсів і правила паяння; види браку пакетів конденсаторів, вузлів та деталей, які надійшли на складання, способи його виявлення та усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає з непросочених пакетів виймальну частину потужнострумових конденсаторів. Складає та паяє електричну схему виймальної частини конденсаторів. Установлює ізоляцію на пакети та виймальні частини, складає їх з корпусом.