Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник потужнострумових конденсатов 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника потужнострумових конденсаторів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та конструктивні особливості конденсаторів, які складає; основні властивості матеріалів, які застосовує, та їх вплив на якість конденсаторів; правила користування складними контрольно-вимірювальними приладами та інструментом; основи електротехніки, вакуумної та вимірювальної техніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає просочені виймальні частини потужнострумових конденсаторів, які складаються з більш як одного пакета, з корпусом. Підганяє ємності по пакетах. Виміряє ємності виймальних частин на приладах з мостовими схемами. Виконує наступне підганяння ємності відповідно до проведених розрахунків. Розбирає та усуває виявлені дефекти у конденсаторах після випробувань.