Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Різальник ампул і трубок 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми різання ампул або скляних трубок, правила установлення шаблонів відповідно до заданої довжини виробів; прийоми заповнення касет.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить різання ампул або скляних трубок вручну за допомогою карборундового або металевого диску з регулюванням довжини виробів відповідно до заданих розмірів. Відбирає придатні ампули і трубки. Заповнює касети.