Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Різальник ампул і трубок 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією різальника ампул і трубок 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила обслуговування автомату або напівавтомата для різання ампул або скляних трубок; вимоги до різання ампул або трубок; прийоми роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує автомат та напівавтомат для різання ампул або скляних трубок заданого розміру. Проводить різання ампул різних ємкостей на напівавтоматі з автоматичним набирання ампул в касети. Чистить обладнання. Заповнює маршрутні листи.