Категорія - Фахівці |  Галузь - Соціальні послуги
Інструкція для посади "Фахівець з найму робочої сили", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 80. Соціальні послуги. (Із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики N 274 від 24.07.2006 р.)", що затверджен наказом Міністерства праці та соціальної політики України 14.10.2005 р., N324.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за професією, пов'язаною з кадровими питаннями: для спеціаліста - не менше 1 року, бакалавра - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство про працю; постанови, накази, розпорядження, положення, інструкції та інші керівні документи, що стосуються роботи з кадрами та працевлаштування; порядок оформлення, прийому і звільнення працівників, укладання трудових договорів, контрактів; оформлення дипломів, посвідчень, сертифікатів, кваліфікаційних свідоцтв; основи соціології праці та передовий досвід роботи з кадрами; правила користування комп'ютером, сучасні комп'ютерні технології оброблення інформації та системи керування базами даних; діловодство.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Займається пошуком працівників на вакантні посади, укладенням трудових договорів для виконання певної роботи за дорученням роботодавців та підприємств усіх форм власності. Здійснює пошук та підбір вакантних робочих місць для осіб, які шукають роботу, за їх дорученням. Проводить консультації щодо планів професійної підготовки. Обговорює з підприємствами та організаціями необхідні кваліфікаційні вимоги та інші характеристики для найманих працівників, з якими передбачається укладення договору. Здійснює пошук працівників, які мають певну та потрібну кваліфікацію, і виконує всі необхідні під час цього формальності відповідно до чинного законодавства. Забезпечує відповідність укладених договорів з найму до правових вимог та їх підписання. Перевіряє наявність та чинність дипломів, посвідчень, сертифікатів, кваліфікаційних свідоцтв та інших документів, що підтверджують кваліфікацію працівника, необхідну для виконання певних обов'язків. Проводить анкетування та співбесіди з кандидатами, виявляє рівень кваліфікаційних знань. Стежить за тим, щоб особи, яких відібрали, мали рівень освіти та професійний досвід відповідно до вимог роботодавця. Формує базу даних кандидатів на вакантні посади та здійснює її своєчасне оновлення. Оформляє індивідуальні контракти між фахівцями та роботодавцями. Веде необхідну документацію. Вивчає та використовує передовий досвід роботи з кадрами.