Категорія - Робітники |  Галузь - Соціальні послуги
Інструкція для посади "Евакуатор", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 80. Соціальні послуги. (Із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики N 274 від 24.07.2006 р.)", що затверджен наказом Міністерства праці та соціальної політики України 14.10.2005 р., N324.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта і стаж роботи з дітьми - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи педагогіки та психології; накази, інструкції, розпорядження з відповідного напряму діяльності; основи гігієни; правила та норми безпеки життєдіяльності; основи долікарської допомоги, правила поведінки у можливих екстремальних ситуаціях.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує організаційні роботи під час виїзду дітей в літні оздоровчі табори, на екскурсії, у подорожі тощо. Супроводжує підопічних у дорозі до місця призначення. Забезпечує додержання санітарно-гігієнічного режиму та безпеки під час перебування в дорозі, організовує в разі потреби їхнє харчування. Здійснює контроль за станом здоров'я, надає необхідну долікарську допомогу. Доводить до відома підопічних необхідну інформацію. Виконує інші обов'язки, покладені на нього.