Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Екіпірувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила користування колонками для подавання дизельного палива, масла і охолоджувальної води на тепловози; правила і порядок постачання водою і паливом локомотивів і пасажирських вагонів; будову систем опалення, водопостачання, засоби підключення рукавів до водорозбірних колонок і заповнення водою баків у вагонах; місця зберігання палива і порядок поповнення його запасів у вагонах; будову вугільних і нафтороздавальних естакад, піскосушильних установок, транспортерів, компресорів, електродвигунів, електроприладів і правила їх обслуговування; схему трубопроводів; призначення і дію запірних і сигналізаційних пристроїв водонапірної башти, гідроколонок і правила догляду за ними; процес підготування, сушіння і подавання піску на локомотиви; прийоми роботи з вивантаження, штабелювання і подавання твердого палива на паровози; правила користування підйомно-транспортними механізмами, пристроями для сушіння і подавання піску, пристосуваннями і пристроями для постачання локомотивів паливом; обладнання, яке застосовується, інструмент та інвентар; прийоми заготовлення льоду у водоймищах і зберігання його від розтавання; елементарні знання з електротехніки; правила безпечного ведення робіт під час роботи на залізничних коліях.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює постачання локомотивів і пасажирських вагонів водою, рідким та твердим паливом, дизельним маслом тепловозів з використанням обладнання, пристроїв та інструменту; пасажирських вагонів постільною білизною. Утримує в належному стані обладнання водонапірної башти, гідроколонок та їх освітлювальних приладів, вживає заходів до запобігання заморожування колонки. Здійснює вивантаження, розкирковування і подавання піску до сушильних печей. Постачає локомотиви піском через бункери з естакад, що подають пісок. Підготовляє паливні суміші. Поновлює та штабелює тверде паливо. Заготовляє, лід у водоймах. Транспортує та укладає заготовлений лід у бурти і покриває його теплоізолюючими матеріалами.