Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач сталерозливних канав 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: типи утеплювачів та воронок, їх призначення; види та властивості вогнетривких матеріалів; правила сушіння та нагрівання утеплювачів; методи маркування та укладання зливків.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Очищує піддони від цегли та сміття, набиває та підмазує утеплювачі та воронки, сушить їх в сушильних печах під керівництвом готувача сталерозливних канав вищої кваліфікації. Охолоджує виливниці та піддони водою. Готує вогнетривку масу. Маркує та укладає зливки в штабелі для завантаження їх на платформи або інші транспортні засоби.