Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач составів до розливання плавок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача составів для розливання плавок 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки сталі; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування відділення роздягання зливків: графік випуску плавок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує у дворах виливниць состави для сифонного розливання сталі, состави з виливницями для розважування зливків понад 10 т в процесі розливання зверху. Набирає центрові для составів з вагою зливків 10 т і більше. Вибиває старі та установлює нові стаканчики у виливниці. Знімає та установлює виливниці і центрові на піддони. Проводить роботи з роздягання зливків та витягування їх з виливниць відповідно до графіку подавання зливків у прокатний цех. Подає допоміжні состави для утеплювачів та виливниць. Замінює піддони, центрові, виливниці.