Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Калібрувальник труб на пресі 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією калібрувальника труб на пресі 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес розширення та калібрування обсадних труб; системи ручного та автоматичного керування пресом; правила налагодження преса та підготовки кінців труб до розширення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес розширення та калібрування кінців обсадних труб на пресах-розширювачах. Готує кінці труб для розширення. Стежить за станом технологічного інструменту, наявністю технологічного мастила та масла в системі. Налагоджує прес, замінює вузли та деталі.