Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Калібрувальник труб на пресі 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією калібрувальника труб на пресі 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу розширення, калібрування та випробування електрозварник труб великого діаметра на пресах-розширювачах; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес гідравлічного розширення, калібрування та випробування електрозварних труб великого діаметра на пресах-розширювачах під керівництвом калібрувальника вищої кваліфікації. Веде технологічний процес розширення заготовок для виготовлення запобіжних кілець. Підналагоджує устаткування, що обслуговується. Бере участь у заміні вузлів і деталей. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.