Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Калібрувальник труб на пресі 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією калібрувальника труб на пресі 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та режими гідравлічного розширення, калібрування та випробування труб; сортамент труб, що випробовуються; причини браку труб та способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес гідравлічного розширення, калібрування та випробування електрозварних труб великого діаметра на пресах-розширювачах. Налагоджує прес. Замінює деталі та технологічний інструмент. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується.