Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана гарячого прокату труб 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією підручного вальцювальника стана гарячого прокату труб 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічних процесів прошивання зливків і заготовок, прокатки, обкатки, калібрування та редукуванні труб різних марок сталі та розмірів; будову стана, що обслуговується, та допоміжного устаткування; таблиці прокатки; сортамент труб, що прокатуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у технологічних процесах прошивання зливків і заготовок на прошивних станах трубопрокатних установок з автоматичним станом, станами поздовжньої прокатки, безперервними станами; прокатки труб на автоматичних станах, на станах поздовжньої прокатки, пілігримових станах, безперервних станах.