Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана гарячого прокату труб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією підручного вальцювальника стана гарячого прокату труб 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічних процесів прошивання зливків і заготовок, прокатки, обкатки, калібрування та редукуванні труб різних марок сталі та розмірів; будову стана, що обслуговується, та допоміжного устаткування; таблиці прокатки; сортамент труб, що прокатуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у технологічних процесах прошивання зливків і заготовок на прошивних станах; прокатки, обкатки, калібрування та редукування труб на елонгаторі трубопрокатних установок з пілігримовим станом на обкатних (розкатних) станах трубопрокатних установок з автоматичним станом; станами поздовжньої прокатки, на калібрувальних станах косої прокатки, на редукційних і обкатних станах.