Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана холодного прокату 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні поняття щодо технологічніх процесів полірування та дресирування жерсті; сортамент металу, що полірують; принцип роботи автоматичного укладача, транспортера та іншого устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у процесі полірування металу на дресирувальник станах. Стежить за роботою автоматичного укладача жерсті на піддони після полірування та за роботою транспортерів під час полірування жерсті в листах і картках на дресирувальних станах. Підносить листи до стана. Переміщує піддони з жерстю під укладачем. Бере участь у перевалці валків і ремонтах стана та укладача.