Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана холодного прокату труб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес холодної та теплої прокатки труб; будову та принцип роботи стана та допоміжних механізмів; прокатний інструмент, що використовується; системи ручного та автоматичного керування станом; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес прокатки труб зовнішнім діаметром до 75 мм на валкових станах холодного прокату під керівництвом вальцювальника стана холодного прокату труб. Подає заготовки до стана. Доставляє змінний технологічний інструмент. Нарізає прокатані труби на пилі, відрізає розлахмачені кінці та вирізає проби, робить перевалку та замінює прокатний інструмент. Оформляє ярлики. Бере участь у налагодженні та ремонті стана.