Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана холодного прокату труб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією підручного вальцювальника стана холодного прокату труб 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес холодної та теплої прокатки труб; будову та принцип роботи стана та допоміжних механізмів; прокатний інструмент, що використовується; системи ручного та автоматичного керування станом; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес прокатки з зовнішнім діаметром 75 мм та більше, труб перемінного перерізу, особливо тонкостінних хвилеводних, підшипникових, плавникових, елекрополірованих та безрисочних труб, труб із сплавів, труб спеціального призначення (авіаційних, для котлів високого тиску тощо), на валкових станах холодного прокату труб, прокату труб на стані теплого прокату труб, стані тандем, двострумковому валковому стані холодного прокату труб, у разі обслуговування двох станів холодного прокату труб під керівництвом вальцювальника стана холодного прокату труб. Подає заготовки до стана. Доставляє змінний технологічний інструмент. Нарізає прокатані труби на пилі, відрізає розлахмачені кінці та вирізає проби, робить перевалку та замінює прокатний інструмент. Оформляє ярлики. Бере участь у налагодженні та ремонті стана.