Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний вальцювальника стана холодного прокату 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією підручного вальцювальника стана холодного прокату 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології процесу холодної прокатки металу та сплавів; будову обслуговуваного стана; сортамент і марки сталі та сплавів, які прокатуються на станах, що обслуговуються; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у веденні процесу прокатки листів в рулонах на безперервних станах; прокатки листів і стрічок в рулонах з легованих марок сталі товщиною до 0,35 мм або листів і стрічок в рулонах шириною 600 мм і більше на одноклітьових реверсивних станах; прокатки жерсті та стрічок в рулонах зі швидкістю прокатки понад 10 м/с на безперервних станах; прокатки стрічок з високолегованої сталі та прецизійних сплавів на стрічкопрокатних станах; прокатки листів на листопрокатних станах з довжиною бочки понад 2000 мм; прокатки на станах листа з високолегованих важкодеформованих марок сталі та сплавів.