Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва піридинових основ 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника виробництва піридинових основ 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні процеси виробництва важких та легких піридинових основ; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості піридину та піридинових продуктів; властивості піридину; схему комунікацій трубопроводів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси виробництва важких та легких піридинових основ. Додержує заданого режиму процесу розкладення сульфат-піридину. Подає та регулює подавання аміачної води в реактор. Проводить аналіз маточного та відпрацьованого розчину і сепараторної аміачної води. Перевіряє дозування реагентів та повноту розкладення сульфат-піридину. Перевіряє якість сульфат-піридину, важких та легких піридинових основ і аміачної води. Проводить знефенолювання та знеспіридинування сирої фракції. Спускає легкі піридинові основи в сховища. Завантажує піридинові основи в залізничні цистерни. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.